Urząd Stanu Cywilnego Parczew – USC Parczewa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego Parczew – USC Parczewa

Godziny otwarcia i kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Parczewie. Jak otrzymać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Parczewie. Ślub cywilny USC Parczew.

Urząd Stanu Cywilnego w Parczewie kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Parczewie, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Parczewa. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Parczew kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Parczewie jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Parczewie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Parczewie działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Parczew godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Parczewa mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Parczew zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Parczewie, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Parczew

Adres: Warszawska 24, 21-200 Parczew

Telefon: 83 355 12 33,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Parczew:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Parczew

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa, która jest odpowiedzialna za rejestrowanie stanu cywilnego obywateli danego miasta. W USC w Parczewie dokonuje się rejestracji urodzeń, ślubów i zgonów, a także wydaje odpowiadające im akty stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego Parczew ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Parczewie oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Parczewa pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Parczew

Liczba wyświetleń: 223Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS