Urząd Stanu Cywilnego Pasłęk – USC Pasłęka

Godziny otwarcia i kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Pasłęku. Jak otrzymać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pasłęku. Ślub cywilny USC Pasłęk.

Urząd Stanu Cywilnego w Pasłęku kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Pasłęku, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Pasłęk kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Pasłęku, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Pasłęk kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Pasłęku godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Pasłęku działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Pasłęka.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Pasłęk

Adres: Pl. Świetego Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk

Telefon: 55 248 23 73,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Pasłęk:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Pasłęku

Urząd Stanu Cywilnego w Pasłęku jest instytucją, której zadaniem jest utrzymywanie dokumentacji wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Pasłęk działa na podstawie prawa, które regulują proces rejestracji i archiwizacji oficjalnych dokumentów dotyczących tych wydarzeń. Urząd Stanu Cywilnego w Pasłęku jest odpowiedzialny za bieżącą rejestrację narodzin, nadawanie imion i nazwisk oraz wydawanie aktów urodzenia. Dodatkowo instytucja zajmuje się rejestracją małżeństw, rozwodów i zgonów. Urząd Stanu Cywilnego w Pasłęku jest również odpowiedzialny za aktualizację i przechowywanie dokumentów. Znajdujące się w archiwum placówki akty stanu cywilnego są przydatne w sytuacji w której petenci potrzebują ich odpisów.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Pasłęku?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Pasłęku, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Pasłęku? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Pasłęk akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Pasłęk

Liczba wyświetleń: 231Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS