Urząd Stanu Cywilnego Polkowice – USC Polkowic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Polkowice – USC Polkowic

Urząd Stanu Cywilnego Polkowice godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Polkowice Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub, opłaty, karta zgonu, terminy.

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Polkowice

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Polkowice, można wykorzystać różne formy kontaktu. Przyjście osobiście do placówki wymaga zwykle wcześniejszej rejestracji, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Można także skorzystać z połączenia telefonicznego lub wysłać e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku istotne jest podanie swoich danych kontaktowych, aby pracownicy USC mogli skontaktować się z petentem w razie potrzeby. Prowadzony przez Urząd Stanu Cywilnego Polkowice kontakt zdalny odbywa się wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Polkowice

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Polkowice są ustalane przez kierownika placówki i mają na celu ułatwienie załatwienia potrzebnych spraw dla jak największej liczby interesantów. Harmonogram pracy USC w Polkowicach można sprawdzić na stronie powyżej. W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z instytucją jaką jest Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia może potwierdzić pracownik centrali telefonicznej.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Polkowice

Adres: Rynek 12, 59-100 Polkowice

Telefon: 76 847 41 81,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Polkowice:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Polkowice Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Polkowicach można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Urząd Stanu Cywilnego Polkowice akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Polkowicach a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Polkowice akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Polkowicach koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Polkowice może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Polkowice

Liczba wyświetleń: 1017



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS