Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa – USC Poniatowej

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa – USC Poniatowej

Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Poniatowa Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Poniatowa terminy ślubów.

Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Poniatowa, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Poniatowa bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Poniatowej, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Poniatowej

Urząd Stany Cywilnego w Poniatowej jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Poniatowej.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa

Adres: Młodzieżowa 2, 24-320 Poniatowa

Telefon: 81 820 48 36,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa:

  • Poniedziałek 7:00 - 15:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Poniatowej

Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa jest to instytucja, która zajmuje się prowadzeniem rejestrów stanu cywilnego, czyli dokumentacji dotyczącej narodzin, ślubów, rozwodów, zgonów i innych zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Poniatowej. W USC w Poniatowej można między innymi rejestrować urodzenia, zawierać małżeństwa, dokonywać zgłoszeń zgonów oraz uzyskiwać odpisy i zaświadczenia dotyczące tych wydarzeń.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Poniatowej?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Poniatowej, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Poniatowej? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Poniatowa

Liczba wyświetleń: 196Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS