Urząd Stanu Cywilnego Porąbka – USC Porąbki

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Porąbka – USC Porąbki

Urząd Stanu Cywilnego Porąbka terminy ślubów. USC Porąbka kontakt, telefon, adres siedziby. Urząd Stanu Cywilnego w Porąbce akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego w Porąbce kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Porąbce udostępnia petentom kilka sposobów kontaktu. Oczywiście można udać się osobiście do USC Porąbki , jednak w większości przypadków wymaga to wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Możliwe jest także skorzystanie z połączenia telefonicznego, podczas którego pracownik urzędu udzieli pomocy lub odpowiedzi na pytania. Urząd Stanu Cywilnego Porąbka kontakt alternatywnie prowadzi przez e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku ważne jest podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Porąbce mogli skontaktować się w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Porąbce godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Porąbce są ustalane przez kierownika instytucji. Można mieć pewność, że w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Porąbka godziny otwarcia zostały ustalone tak aby jak najwięcej interesantów mogło załatwić potrzebne sprawy. Harmonogram pracy zamieszczono powyżej, warto skontaktować się z USC w Porąbce w sprawie godzin otwarcia jeżeli występują wątpliwości.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Porąbka

Adres: 43-353 Rynek 22, 34-120 Porąbka

Telefon: 33 827 28 54, 33 810 60 95

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Porąbka:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

USC Porąbka

Urząd Stanu Cywilnego w Porąbce to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Porąbka można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Porąbce?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Porąbce, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Porąbce? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Porąbka akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Porąbka

Liczba wyświetleń: 333Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS