Urząd Stanu Cywilnego Przeworsk – USC Przeworska

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Przeworsk – USC Przeworska

Godziny otwarcia i kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Przeworsku. Jak otrzymać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przeworsku. Ślub cywilny USC Przeworsk.

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Przeworsk kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Przeworsku wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Przeworsku, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Przeworsk, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Przeworsku, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Przeworsk kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Przeworsku

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przeworsku, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Przeworsk godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Przeworsk godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Przeworsk

Adres: Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk

Telefon: 16 648 88 53,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Przeworsk:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Przeworsk Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Przeworsku pełni istotną rolę w rejestracji i dokumentowaniu ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Przeworsku opiera się na przepisach prawa, które regulują proces tworzenia i przechowywania oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami. W ramach swoich zadań USC Przeworsk rejestruje urodzenia, przypisuje wybrane przez rodziców imiona oraz wydaje akta urodzenia. Dodatkowo, USC Przeworsk rejestruje małżeństwa, zawiera związki małżeńskie, rejestruje rozwody i zgony. Pracownicy Urzędu dbają również o aktualizację i archiwizację dokumentów oraz służą informacją na temat stanu cywilnego osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Przeworsk ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Przeworsku istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Przeworsk zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Przeworsku jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Przeworsk muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Przeworsk

Liczba wyświetleń: 195Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS