Urząd Stanu Cywilnego Puck – USC Pucka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Puck – USC Pucka

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Pucku przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Puck. Odpisy aktów stanu cywilnego w Pucku.

Urząd Stanu Cywilnego Puck kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Puck kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Pucku można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Puck kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Puck przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Pucku

Przed kontaktowaniem się z USC w Pucku, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Pucku godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Pucku jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Puck

Adres: 1 Maja 13, 84-100 Puck

Telefon: 58 673 29 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Puck:

  • Poniedziałek 8:00-14:00
  • Wtorek 8:00-14:00
  • Środa 8:00-14:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-13:00

Urząd Stanu Cywilnego w Pucku

Urząd Stanu Cywilnego w Pucku jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Pucka, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Puck działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Pucku zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Puck jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Puck ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Pucku istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Puck zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Pucku jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Puck muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Puck

Liczba wyświetleń: 1662Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS