Urząd Stanu Cywilnego Rabka-Zdrój – USC Rabki-Zdroju

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Rabka-Zdrój – USC Rabki-Zdroju

Urząd Stanu Cywilnego Rabka-Zdrój kontakt, telefon. Akt małżeństwa i aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rabce-Zdroju. Godziny otwarcia USC Rabka-Zdrój.

USC Rabka-Zdrój kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Rabce-Zdroju należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Rabka-Zdrój kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Rabce-Zdroju od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Rabka-Zdrój kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Rabce-Zdroju

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Rabce-Zdroju, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Rabce-Zdroju. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Rabka-Zdrój godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Rabka-Zdrój

Adres: Parkowa 2, 34-700 Rabka-Zdrój

Telefon: 18 268 04 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Rabka-Zdrój:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Rabka-Zdrój Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Rabce-Zdroju można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Rabce-Zdroju?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Rabce-Zdroju, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Rabce-Zdroju? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Rabka-Zdrój akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Rabka-Zdrój

Liczba wyświetleń: 266Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS