Urząd Stanu Cywilnego Radziejów – USC Radziejowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Radziejów – USC Radziejowa

Urząd Stanu Cywilnego Radziejów telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Radziejów, godziny otwarcia USC Radziejów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Radziejów

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Radziejowie, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Radziejów kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Radziejowie można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Radziejowie, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Radziejów kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Radziejowa.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Radziejowie

Urząd Stanu Cywilnego w Radziejowie jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Radziejowie nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Radziejów godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Radziejów

Adres: Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów

Telefon: 54 285 71 45,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Radziejów:

  • Poniedziałek 8:00-14:00
  • Wtorek 8:00-14:00
  • Środa 8:00-14:00
  • Czwartek 8:00-14:00
  • Piątek 8:00-14:00

USC Radziejów

Urząd Stanu Cywilnego w Radziejowie to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Radziejów można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Radziejowie ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radziejowie to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Radziejów? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radziejowie przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Radziejów? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radziejowie są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Radziejowie, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Radziejów

Liczba wyświetleń: 221Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS