Urząd Stanu Cywilnego Sokołów Małopolski – USC Sokołowa Małopolskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Sokołów Małopolski – USC 	Sokołowa Małopolskiego

Urząd Stanu Cywilnego Sokołów Małopolski godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Sokołów Małopolski Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub, opłaty, karta zgonu, terminy.

Urząd Stanu Cywilnego w Sokołowie Małopolskim kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Sokołowie Małopolskim oferuje różne sposoby kontaktu dla osób zainteresowanych uzyskaniem informacji lub usług. Jednym z nich jest kontakt telefoniczny, który umożliwia szybką i skuteczną pomoc pracowników urzędu. Oczywiście Urząd Stanu Cywilnego Sokołów Małopolski kontakt prowadzi także poprzez pocztę elektroniczną lub tradycyjną, co może być bardziej wygodne dla niektórych klientów. Osoby, które preferują kontakt osobisty, mogą umówić się na spotkanie z pracownikiem USC Sokołowa Małopolskiego, jednak konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie terminu, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Wszystkie te opcje mają na celu zapewnienie wygody i ułatwienie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Sokołowie Małopolskim.

Urząd Stanu Cywilnego w Sokołowie Małopolskim godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Sokołowie Małopolskim, który odgrywa kluczową rolę w rejestrowaniu stanu cywilnego osób i udostępnianiu informacji na temat narodzin, ślubów, rozwodów i zgonów. W związku z tym należy przestrzegać procedur i godzin otwarcia urzędu, a także wykorzystywać różne opcje kontaktu z urzędem, w tym telefoniczny, mailowy lub osobisty, po uprzedniej rejestracji wizyty. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Sokołów Małopolski godziny otwarcia zostały ustalone w sposób aby mieszkańcy mogli załatwić potrzebne sprawy w dogodnym dla nich czasie.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Sokołów Małopolski

Adres: Rynek 1, 36-050 Sokołów Małopolski

Telefon: 17 772 90 19,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Sokołów Małopolski:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

USC Sokołów Małopolski

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa w Polsce, zajmująca się rejestrowaniem stanu cywilnego obywateli – urodzenia, małżeństwa, rozwody i zgony. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Sokołowie Małopolskim można uzyskać różnego rodzaju dokumenty związane z aktami stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego Sokołów Małopolski ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Sokołowie Małopolskim oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Sokołowa Małopolskiego pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Sokołów Małopolski

Liczba wyświetleń: 287Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS