Urząd Stanu Cywilnego Środa Śląska – USC Środy Śląskiej

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Środa Śląska – USC Środy Śląskiej

Urząd Stanu Cywilnego Środa Śląska – akty stanu cywilnego, śluby. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej. USC Środa Śląska kontakt, telefon, adres.

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Środa Śląska

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Środa Śląska, można wykorzystać różne formy kontaktu. Przyjście osobiście do placówki wymaga zwykle wcześniejszej rejestracji, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Można także skorzystać z połączenia telefonicznego lub wysłać e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku istotne jest podanie swoich danych kontaktowych, aby pracownicy USC mogli skontaktować się z petentem w razie potrzeby. Prowadzony przez Urząd Stanu Cywilnego Środa Śląska kontakt zdalny odbywa się wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Środa Śląska

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Środa Śląska są ustalane przez kierownika placówki i mają na celu ułatwienie załatwienia potrzebnych spraw dla jak największej liczby interesantów. Harmonogram pracy USC w Środzie Śląskiej można sprawdzić na stronie powyżej. W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z instytucją jaką jest Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia może potwierdzić pracownik centrali telefonicznej.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Środa Śląska

Adres: plac Wolności 5, 55-300 Środa Śląska

Telefon: 71 317 34 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Środa Śląska:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Środa Śląska Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Środzie Śląskiej?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Środzie Śląskiej, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Środzie Śląskiej? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Środa Śląska akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Środa Śląska

Liczba wyświetleń: 388Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS