Urząd Stanu Cywilnego Stare Miasto – USC Starego Miasta

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Stare Miasto – USC Starego Miasta

Urząd Stanu Cywilnego Stare Miasto terminy ślubów. USC Stare Miasto kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Starym Mieście akt urodzenia, zgonu.

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Stare Miasto

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Stare Miasto, można wykorzystać różne formy kontaktu. Przyjście osobiście do placówki wymaga zwykle wcześniejszej rejestracji, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Można także skorzystać z połączenia telefonicznego lub wysłać e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku istotne jest podanie swoich danych kontaktowych, aby pracownicy USC mogli skontaktować się z petentem w razie potrzeby. Prowadzony przez Urząd Stanu Cywilnego Stare Miasto kontakt zdalny odbywa się wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Stare Miasto

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Stare Miasto są ustalane przez kierownika placówki i mają na celu ułatwienie załatwienia potrzebnych spraw dla jak największej liczby interesantów. Harmonogram pracy USC w Starym Mieście można sprawdzić na stronie powyżej. W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z instytucją jaką jest Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia może potwierdzić pracownik centrali telefonicznej.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Stare Miasto

Adres: ul. Główna 16b, 62-571 Stare Miasto

Telefon: 63 241 62 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Stare Miasto:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

USC Stare Miasto

Urząd Stanu Cywilnego w Starym Mieście to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Stare Miasto można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Urząd Stanu Cywilnego w Starym Mieście akt zgonu

Aby otrzymać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starym Mieście, przedstawiając dokument tożsamości oraz podając dane zmarłej osoby, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starym Mieście zależy od obciążenia Urzędu i trybu składania wniosku. Można mieć jednak pewność, że Urząd Stanu Cywilnego Stare Miasto akt zgonu wyda w dniu zgłoszenia śmierci. 

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Stare Miasto

Liczba wyświetleń: 234Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS