Urząd Stanu Cywilnego Staszów – USC Staszowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Stanu Cywilnego Staszów – USC Staszowa

Dane kontaktowe USC Staszów na stronie. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Staszowie. Jak uzyskać akt stanu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Staszowie?

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Staszów kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Staszowie wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Staszowie, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Staszów, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Staszowie, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Staszów kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Staszowie

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Staszowie, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Staszów godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Staszów godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Staszów

Adres: Opatowska 31, 28-200 Staszów

Telefon: 15 864 83 29,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Staszów:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 8:00-15:00
  • Piątek 8:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Staszowie

Urząd Stanu Cywilnego Staszów (USC w Staszowie) to instytucja państwowa odpowiedzialna za prowadzenie rejestrów stanu cywilnego, czyli rejestracji urodzeń, małżeństw, rozwodów, zmiany imienia i nazwiska oraz zgonów. USC Staszów wydaje także odpowiednie dokumenty urzędowe, takie jak: akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, zaświadczenie o stanie cywilnym czy zaświadczenie o zameldowaniu. Urząd Stanu Cywilnego w Staszowie jest ważnym miejscem dla mieszkańców Staszowa, którzy chcą dokonać formalności związanych z ich stanem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Staszów akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Staszowie a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Staszów akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Staszowie koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Staszów może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Staszów

Liczba wyświetleń: 243Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS