Urząd Stanu Cywilnego Szczytno – USC Szczytna

Urząd Stanu Cywilnego Szczytno godziny otwarcia, adres. Kontakt USC Szczytno telefon, numer. Szczytno Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Szczytnie kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Szczytnie udostępnia petentom kilka sposobów kontaktu. Oczywiście można udać się osobiście do USC Szczytna, jednak w większości przypadków wymaga to wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Możliwe jest także skorzystanie z połączenia telefonicznego, podczas którego pracownik urzędu udzieli pomocy lub odpowiedzi na pytania. Urząd Stanu Cywilnego Szczytno kontakt alternatywnie prowadzi przez e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku ważne jest podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Szczytnie mogli skontaktować się w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Szczytnie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Szczytnie są ustalane przez kierownika instytucji. Można mieć pewność, że w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Szczytno godziny otwarcia zostały ustalone tak aby jak najwięcej interesantów mogło załatwić potrzebne sprawy. Harmonogram pracy zamieszczono powyżej, warto skontaktować się z USC w Szczytnie w sprawie godzin otwarcia jeżeli występują wątpliwości.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Szczytno

Adres: Henryka Sienkiewicza 1, 12-100 Szczytno

Telefon: 89 624 72 74,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Szczytno:

  • Poniedziałek 7:30-14:30
  • Wtorek 7:30-14:30
  • Środa 7:30-14:30
  • Czwartek 7:30-14:30
  • Piątek 7:30-14:30

Urząd Stanu Cywilnego w Szczytnie

Aby uzyskać informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, można skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Szczytnie. Aby zagwarantować rzetelność informacji, Urząd Stanu Cywilnego Szczytno przechowuje akty stanu cywilnego w swoim archiwum, a osoby zainteresowane mogą wnioskować o ich aktualizację lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność USC w Szczytnie odgrywa ważną rolę w zapewnieniu dokładnych informacji o stanie cywilnym osób.

Urząd Stanu Cywilnego Szczytno ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Szczytnie oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Szczytna pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Szczytno

Liczba wyświetleń: 299Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS