Urząd Stanu Cywilnego Tuchów – USC Tuchowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Tuchów – USC Tuchowa

Urząd Stanu Cywilnego w Tuchowie kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego [miesto]. Akt urodzenia, zgonu ślubu w USC Tuchów.

Urząd Stanu Cywilnego w Tuchowie kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Tuchów kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Tuchów osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Tuchów telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Tuchowie godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Tuchowie działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Tuchów godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Tuchów w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Tuchów

Adres: ul.Rynek 1, 33-170 Tuchów

Telefon: 14 65 25 474,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Tuchów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Tuchowie

Urząd stanu cywilnego w Tuchowie odpowiada za rejestrowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Tuchowa, takie jak narodziny, zawarcie lub zakończenie małżeństwa czy śmierć. Urząd Stanu Cywilnego Tuchów działa na podstawie przepisów prawa i ma za zadanie zarejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Urzędnicy w USC Tuchów mogą również dokonać zmiany imienia i nazwiska, wydają akty urodzenia, rejestrują małżeństwa i rozwody oraz rejestrują zgony.

Urząd Stanu Cywilnego Tuchów akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Tuchowie a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Tuchów akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Tuchowie koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Tuchów może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Tuchów

Liczba wyświetleń: 384Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS