Urząd Stanu Cywilnego Włodawa – USC Włodawy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego Włodawa – USC Włodawy

Urząd Stanu Cywilnego Włodawa kontakt, telefon. Akt małżeństwa i aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Włodawie. Godziny otwarcia USC Włodawa.

Urząd Stanu Cywilnego Włodawa kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Włodawa kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Włodawie można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Włodawa kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Włodawa przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Włodawie

Przed kontaktowaniem się z USC w Włodawie, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Włodawie godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Włodawie jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Włodawa

Adres: al. J. Piłsudskiego 41, 22-200 Włodawa

Telefon: 82 572 24 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Włodawa:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Włodawa

Urząd Stanu Cywilnego w Włodawie zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Włodawie wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Włodawa może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Urząd Stanu Cywilnego w Włodawie akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego Włodawa, dostarczając dokument tożsamości i informacje o zmarłej osobie – imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Wydany przez Urząd Stanu Cywilnego Włodawa aktu zgonu jest bezpłatny jeżeli mowa tutaj o pierwszym przekazaniu dokumentu. Chcąc uzyskać kolejny odpis aktu zgonu Urząd Stanu Cywilnego Włodawa pobierze od petenta opłatę administracyjną. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Włodawie zależy od obciążenia urzędu i trybu składania wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Włodawa

Liczba wyświetleń: 280Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS