Urząd Stanu Cywilnego Żary – USC Żar

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Żary – USC Żar

Urząd Stanu Cywilnego w Żarach kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w USC Żary. Akt urodzenia, zgonu ślubu Urząd Stanu Cywilnego Żary.

USC Żary kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Żary kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Żarach można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Żary kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Żarach

Urząd Stanu Cywilnego w Żarach otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Żarach. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Żary jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Żarach, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Żary

Adres: Rynek 1-5, 68-200 Żary

Telefon: 68 470 83 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Żary:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Żarach

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Żarach. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Żarach jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Urząd Stanu Cywilnego Żary ślub

Urząd Stanu Cywilnego w Żarach to miejsce, gdzie zawrzeć związek małżeński. Jednak przed tym, należy zrealizować kilka formalności. Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żarach przed ślubem? Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o zawarcie małżeństwa, a także dostarczenie wymaganych dokumentów –, dowód osobisty czy akt urodzenia. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Żary? Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku oraz dostępności terminów. Warto jednak pamiętać, że zwykle należy umówić się na wizytę w USC w Żarach z wyprzedzeniem. Ile kosztuje ślub cywilny Żary? Sama opłata dla Urzędu Stanu Cywilnego w Żarach wynosi 84 złote. Jest ona obowiązkowa oraz stała dla każdego. Opłata ta dotyczy sporządzenia aktu małżeństwa. Jednak koszty mogą się powiększyć o nawet 1000 złotych, gdy ślub na życzenie petentów odbywa się poza Urzędem Stanu Cywilnego w Żarach.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Żary

Liczba wyświetleń: 1376Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS