Lubelski Urząd Wojewódzki Lublin

Lubelski Urząd Wojewódzki Lublin

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Wojewódzki

Województwo: lubelskie

Lubelski Urząd Wojewódzki Lublin

Lubelski Urząd Wojewódzki godziny otwarcia, adres, numer telefonu, e-mail. Urząd Wojewódzki w Lublinie paszporty, praca, oferty pracy, cudzoziemcy.

Urząd Wojewódzki Lublin paszport

Interesanci, którzy chcą uzyskać w instytucji Urząd Wojewódzki Lublin paszport, wniosek o jego wydanie muszą złożyć osobiście. Wyjątkiem jest wydanie paszportu dla osoby małoletniej, ponieważ w tym przypadku są do tego upoważnieni rodzice. Koniecznością jest załączenie do wniosku jednej fotografii w kolorze, a także posiadanie dowodu osobistego. Cały proces realizacji uzyskania paszportu jest odpłatny. Na wydanie dokumenty przez Lubelski Urząd Wojewódzki czeka się do 30 dni roboczych, liczonych od daty złożenia wniosku. Możliwe jest uzyskanie paszportu tymczasowego. Może być on wydany jedynie w nagłych oraz pilnych sytuacjach, które są udokumentowane. Takimi przypadkami są między innymi śmierć bliskiej osoby czy kradzież paszportu przed w innym kraju.

Urząd Wojewódzki Lublin praca

W jednostce, jaką jest Urząd Wojewódzki Lublin praca wymaga odpowiedniego wykształcenia, a także dużego doświadczenia zawodowego. W instytucji Urząd Wojewódzki Lublin pracownicy są wysoko wykwalifikowani oraz posiadają szeroki zakres kwalifikacji. Zainteresowane pracą w tym Urzędzie osoby, swoją kandydaturę mogą zgłaszać osobiście oraz zdalnie. Warto wiedzieć, że Urząd Wojewódzki Lublin oferty pracy umieszcza na stronie internetowej.

Urząd Wojewódzki Lublin kontakt

Lubelski Urząd Wojewódzki mieści się przy ulicy Spokojnej. Instytucja, którą jest Urząd Wojewódzki Lublin kontakt zdalny udziela za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numer telefonu, który został podany niżej. Warto wiedzieć, że najszybszym sposobem na uzyskanie wszelkich informacji jest skorzystanie z telefonicznego kanału kontaktowego.

Urząd Wojewódzki Lublin numer telefonu: 81 74 24 100 
Urząd Wojewódzki w Lublinie adres e-mail: [email protected]
Urząd Wojewódzki Lublin adres: ul. Spokojna 4, 20-914 Lublin

Urząd Wojewódzki Lublin godziny otwarcia

Urząd Wojewódzki Lublin godziny otwarcia od poniedziałku do piątku ma takie same. Lubelski Urząd Wojewódzki przyjmuje zainteresowane osoby w godzinach 7:30-15:30. Warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty, co pozwoli na uniknięcie niechcianej kolejki.

Urząd Wojewódzki Lublin godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Lubelski Urząd Wojewódzki – delegatura w Zamościu

Lubelski Urząd Wojewódzki delegatura w Zamościu mieści się przy ulicy Partyzantów. Urząd Wojewódzki w Zamościu zajmuje się sprawami dotyczącymi między innymi cudzoziemców. Można w tej instytucji załatwić również sprawy związane z mniejszością narodową. Urząd Wojewódzki delegatura w Zamościu może udzielić zainteresowanym osobom kontaktu telefonicznego, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Lubelski Urząd Wojewódzki - delegatura w Zamościu otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie delegatura w Zamościu numer telefonu: 84 67 76 500
Urząd Wojewódzki delegatura w Zamościu adres e-mail: [email protected]
Lubelski Urząd Wojewódzki delegatura w Zamościu adres: ul. Partyzantów 3, 22-400 Zamość

Lubelski Urząd Wojewódzki – delegatura w Chełmie

Instytucja, którą jest Lubelski Urząd Wojewódzki delegatura w Chełmie, znajduje się przy ulicy Niepodległości. Urząd Wojewódzki w Chełmie posiada własne numery kont bankowych. Są one udostępniane na głównej stronie internetowej. Warto pamiętać, że należy sprawdzać prawdziwość danych, ponieważ często ulegają one aktualizacji.

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie delegatura w Chełmie numer telefonu: 82 56 27 600
Urząd Wojewódzki w Chełmie adres e-mail: [email protected]
Lubelski Urząd Wojewódzki w Chełmie adres: pl. Niepodległości 1, 22-100 Chełm
Urząd Wojewódzki w Chełmie godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 7:30-15:30

Lubelski Urząd Wojewódzki – Delegatura w Białej Podlaskiej 

Jednostka Lubelski Urząd Wojewódzki delegatura w Białej Podlaskiej zajmuje się różnymi zadaniami. Można w tym Urzędzie załatwić sprawy dotyczące między innymi rolnictwa, budownictwa, obywatelska, paszportów, a także profilu zaufanego. Lubelski Urząd Wojewódzki Biała Podlaska mieści się przy ulicy Brzeskiej.

Lubelski Urząd Wojewódzki Biała Podlaska numer telefonu: 83 34 49 201
Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie delegatura w Białej Podlaskiej adres e-mail: [email protected]
Urząd Wojewódzki Biała Podlaska adres: ul. Brzeska 41, 21-500 Biała Podlaska
Lubelski Urząd Wojewódzki Biała Podlaska jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30.

Liczba wyświetleń: 1286Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS