ZUS Gorzów

ZUS Gorzów – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: lubuskie

ZUS Gorzów – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

ZUS Gorzów godziny otwarcia, numer telefonu, kontakt, adres, infolinia. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gorzowie świadczenia, emerytury, renty, praca.

ZUS Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

Instytucja, którą jest ZUS Oddział w Gorzowie Wielkopolskim, swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje takie gminy jak Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn, Santok oraz Witnica. Osoby zamieszkujące te tereny mogą bez problemu korzystać z usług, jakie oferuje ta jednostka organizacyjna. Zadania wykonywane przez ZUS Gorzów to między innymi opracowywanie aktuarialnych analiz i prognoz w zakresie ubezpieczeń społecznych, opiniowanie projektów aktów prawnych dotyczących zabezpieczenia społecznego, oraz realizacja przepisów o ubezpieczeniach społecznych. W jednostce organizacyjnej ZUS Gorzów praca wykonywana jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każdy z zatrudnionych w ZUS Gorzów Wielkopolski pracowników posiada wymagane wykształcenie, a także szeroki zakres niezbędnych umiejętności dzięki czemu każdy interesant uzyskuje bardzo profesjonalną obsługę. Podczas naboru pracowników do instytucji ZUS Gorzów Wlkp oferty pracy udostępnia na stronie internetowej. 

ZUS Gorzów Wielkopolski kontakt

Warto wiedzieć, że ZUS Gorzów Wielkopolski kontakt zdalny umożliwia wyłącznie w godzinach jego otwarcia. Uzyskanie z instytucją ZUS Gorzów Wlkp kontaktu jest możliwe za pośrednictwem numeru telefonu. Jest to najszybszy sposób na natychmiastowe zdobycie wszystkich niezbędnych informacji oraz zadanie pytań, które nurtują interesanta. 

ZUS Gorzów telefon: 22 560 16 00

ZUS Gorzów adres: ul. Sikorskiego 42, 66-400 Gorzów Wielkopolski 

ZUS Gorzów godziny otwarcia

Państwowa jednostka organizacyjna, jaką jest ZUS Gorzów godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin urzędowania. W poniedziałki ZUS Gorzów jest otwarty od 8:00 do 17:00, natomiast w pozostałe dni od 8:00 do 15:00. Warto pamiętać, że w weekendy ZUS Gorzów Wielkopolski nie obsługuje interesantów. 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-17:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek: 8:00-15:00

ZUS Gorzów wydział emerytur i rent

W instytucji ZUS Gorzów wydział emerytur i rent zajmuje się głównie wypłacaniem rent, emerytur, a także innych świadczeń długookresowych. Do tego wydziału składa się wniosek dotyczący przyznawania emerytury oraz renty. Na decyzję o przyznaniu czeka się do 30 dni. 

ZUS Słupsk infolinia

ZUS Słupsk infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania. Można z niej korzystać w celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji dotyczących między innymi emerytur, rent, możliwości skorzystania z sanatoriów oraz ośrodków rehabilitacyjnych. Dostępne są pod tym informacje dotyczące poszczególnych wydziałów, do których zalicza się np ZUS Gorzów Wlp wydział zasiłków oraz emerytur. W weekendy ZUS Gorzów Wlp infolinia nie jest obsługiwana. 

ZUS Słupsk infolinia: 22 560 16 00

ZUS Gorzów Wlkp chorobowe 

Przysługujące interesantowi w ZUS Gorzów Wlkp chorobowe jest wypłacanie w ciągu 30 dni od dnia złożenia wszystkich niezbędnych dokumentów dotyczących jego otrzymania. Zasiłek chorobowy nie obowiązuje dłużej niż 182 dni w ciągu roku. Wyjątkiem jest niezdolność do pracy, która wynika z ciąży lub zachorowania na ciężką chorobę w tym gruźlica. W takim przypadku okres trwania chorobowego wydłuża się do 270 dni. 

ZUS Gorzów Wielkopolski świadczenia

Wypłacane w ZUS Gorzów Wielkopolski świadczenia to między innymi:

 • Renta rodzinna
 • Dodatek pielęgnacyjny
 • Świadczenia przedemerytalne
 • Dodatek do renty rodzinnej
 • Świadczenie pieniężne dla byłych żołnierzy przymusowo zatrudnianych
 • Świadczenia pieniężne dla osób deportowanych
 • Zasiłek chorobowy
 • Świadczenie rehabilitacyjne
 • Zasiłek wyrównawczy
 • Zasiłek macierzyński
 • Zasiłek pogrzebowy
 • Ryczałt energetyczny

Liczba wyświetleń: 3676Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS