ZUS Radomsko

ZUS Radomsko – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat Radomsko

Kategoria: ZUS

Województwo: łódzkie

ZUS Radomsko – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat Radomsko

ZUS Radomsko godziny otwarcia, numer telefonu, adres. Zakład Ubezpieczeń Społecznych Radomsko zasiłki chorobowe, emerytury, świadczenia, 500+.

ZUS Radomsko kontakt

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Radomsko pozwala interesantom, którzy nie mogą odbyć osobistej wizyty w instytucji uzyskać kontakt zdalny. Warto wiedzieć, że ZUS Radomsko kontakt udostępnia zainteresowanym osobom wyłącznie za pomocą numeru telefonu. Jest to jeden, a zarazem najszybszy sposób na uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji. Radomsko ZUS za pomocą kontaktu telefonicznego udziela informacji dotyczących między innymi zasiłków chorobowych, emerytur, rent, a także odnośnie pobytu w sanatorium.

ZUS Radomsko telefon: 22 560 16 00
ZUS Radomsko adres: ul. Piastowska 24a, 97-500 Radomsko

ZUS Radomsko godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest ZUS Radomsko godziny otwarcia, w poniedziałki wydłużył do 17:00. Od wtorku do piątku z usług, jakie oferuje instytucja zainteresowane osoby, mogą korzystać do 15:00. Zakład Ubezpieczeń Społecznych Radomsko swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje takie gminy jak: Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kamieńsk, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Lgota Wielka, Ładzice, Masłowice, Przedbórz, Radomsko, Wielgomłyny, oraz Żytno. Warto wiedzieć, że w weekendy instytucja jest zamknięta.

ZUS Radom godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 8:00-17:00
  • Wtorek: 8:00-15:00
  • Środa: 8:00-15:00
  • Czwartek: 8:00-15:00
  • Piątek: 8:00-15:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

ZUS Radomsko zasiłki chorobowe

Oferowane przez ZUS Radomsko zasiłki chorobowe wypłacane są nie później niż do 30 dni od dnia złożenia wniosku. Dostępne w państwowej jednostce organizacyjnej ZUS Inspektorat w Radomsku zasiłki chorobowe mogą trwać przez okres 182 dni. W przypadku ciąży oraz groźniej choroby wypłacanie zasiłku może zostać wydłużone do 270 dni.

ZUS Radomsko emerytury

ZUS Radomsko emerytury wypłaca jedynie osobom, które osiągnęły wymagany staż pracy, a także tym które posiadają już odpowiedni wiek. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Radomsku umożliwia złożenie wniosku o przyznanie emerytury drogą elektroniczną. Przeprowadzenie całego procesu w formie online jest o wiele wygodniejsze oraz szybsze. Warto wiedzieć, że ZUS Radomsko decyzję o przyznaniu świadczenia emerytalnego rozpatruje do 30 dni roboczych, liczonych od daty złożenia formularza. 

ZUS Radomsko Program Rodzina 500+

Istniejący w jednostce ZUS Radomsko Program Rodzina 500+ jest pomocą dla polskich rodzin związaną z wychowywaniem dzieci. Oferowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych Radomsko świadczenie wypłacane jest raz w miesiącu w wysokości 500 zł. Zainteresowane osoby mogą składać wniosek o jego przyznanie osobiście, a także w formie online za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ZUS. Ten sposób jest bardzo wygodny ze względu na brak obowiązku opuszczania domu w trakcie jego realizacji. 

ZUS Radomsko świadczenia

ZUS Radomsko świadczenia wypłaca takie jak emerytury, renty oraz zasiłki. Zakład Ubezpieczeń Społecznych Radomsko udostępnia również dodatki do zasiłków, ryczałt energetyczny oraz świadczenia pieniężne dla osób będących cywilnymi niewidomymi ofiarami działań wojennych.

Liczba wyświetleń: 1210Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS