Urząd Pracy Zakopane

Urząd Pracy Zakopane

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

Urząd Pracy Zakopane

Urząd Pracy Zakopane kontakt, godziny pracy. Oferty pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zakopanem. Staże w PUP Zakopane. Telefony kontaktowe urzędu.

PUP Zakopane oferty pracy

Celem Urzędu Pracy w Zakopanem jest pomoc bezrobotnym w znalezieniu pracy. Instytucja ta gromadzi oferty oraz informacje na temat wolnych stanowisk od firm i podmiotów poszukujących pracowników. Urząd Pracy Zakopane oferty pracy publikuje na swojej stronie internetowej, dzięki czemu użytkownicy mogą wyszukiwać wolne stanowiska zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i wymaganiami. Dostępne stanowiska nie muszą znajdować się w Zakopanem. Poszukujący zatrudnienia ma swobodę wyboru, ofert pracy można szukać także w wybranej części Polski. Oczywiście nie jest to jedyne udogodnienie dla osób poszukujących pracy, PUP Zakopane umożliwia również sortowanie i filtrowanie ofert pracy według wybranych kryteriów. Publikowane oferty pracy PUP Zakopane są możliwe do przefiltrowania według wielu kategorii. Istnieje możliwość wybrania jedynie tych ogłoszeń których godziny pracy czy stawka wynagrodzenia są odpowiednie dla bezrobotnego. Dodatkowo PUP Zakopane oferty pracy udostępnia stacjonarnie dla osób preferujących stacjonarne wizyty w instytucji.

PUP Zakopane szkolenia

Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych przez Urząd Pracy w Zakopanem jest przeprowadzana na wiele sposobów. Jednym z nich jest organizacja bezpłatnych szkoleń i kursów. Szkolenia organizowane przez Urząd Pracy w Zakopanem są przeznaczone dla zarejestrowanych jako osoba bezrobotna. Po ukończonym kursie czy szkoleniu informacje na ten temat można umieścić w CV. Głównym celem organizacji szkoleń w PUP Zakopane  jest podnoszenie kwalifikacji bezrobotnych.

Urząd Pracy Zakopane staże

Staże z Urzędu Pracy w Zakopanem również mają na celu aktywizację zawodową osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Organizowane przez Urząd Pracy Zakopane staże są idealną rozwiązaniem dla osób młodych.  Podczas trwania stażu interesant zdobywa potrzebne doświadczenie i kwalifikacje zawodowe. 

Chcąc odbyć staż z PUP w Zakopanem  można skorzystać z ofert publikowanych na stronie, jednak istnieje również możliwość osobistego ustalenia z pracodawcą chęci odbycia stażu.

Urząd Pracy Zakopane kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem mieście się przy ulicy Księdza Józefa Stolarczyka 14; 34-500 Zakopane. Pod tym adresem interesanci mogą zrealizować potrzebne formalności. Jeżeli chodzi o kontakt z PUP Zakopane urzędnicy realizują go z wykorzystaniem poczty elektronicznej, ale korespondencja powinna zawierać co najmniej imię i nazwisko nadawcy, pełen adres i nazwę przedmiotu sprawy. Dodatkowo Urząd Pracy Zakopane kontakt prowadzi również telefonicznie. 

Dane teleadresowe: 

ul. Księdza Józefa Stolarczyka 14
34-500 Zakopane

Telefon: +48 18 201 54 79, +48 18 202 17 80
Faks: +48 18 202 17 81
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Wykorzystując pocztę elektroniczną jako metoda kontaktu z Urzędem Pracy w Zakopanem należy pamiętać o elementach które musi zawierać wiadomość:

imię, nazwisko, adres nadawcy
temat wiadomości
Jeżeli któregoś z elementów zabraknie, pracownicy PUP Zakopane nie są zobowiązani do obsługi zapytania.

Urząd Pracy Zakopane godziny otwarcia

Godziny pracy Urzędu:
poniedziałek-piątek 7:30 - 15:30

Przyjmowanie interesantów:
poniedziałek-piątek 8:00 - 14:00

Rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy:
poniedziałek-piątek 8:00 - 14:00

Liczba wyświetleń: 966Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS