ZUS Bydgoszcz

ZUS Bydgoszcz – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Bydgoszczy

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: kujawsko-pomorskie

ZUS Bydgoszcz – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Bydgoszczy

Godziny otwarcia ZUS Bydgoszcz, kontakt z odziałem ZUS Bydgoszcz przez infolinię. Praca w ZUS Świętej Trójcy Bydgoszcz. ZUS Bydgoszcz telefon, infolinia.

ZUS Bydgoszcz telefon

ZUS Bydgoszcz kontakt telefoniczny prowadzi pod kilkoma numerami telefonów. Każdy z dostępnych telefonów w ZUS Bydgoszcz skierowany jest na inny zakres formalności. Jeżeli żaden z podanych telefonów do ZUS w Bydgoszczy nie jest dopasowany tematycznie do zapytania petenta, zaleca się kontakt z infolinią.

Wizyta w ZUS Bydgoszcz musi być poprzedzona rezerwacją terminu wizyty. Aktualnie ZUS Bydgoszcz telefon do rezerwacji wizyt udostępnia dla wszystkich zainteresowanych. Dzwoniąc na numer 523 418 126, należy podać preferowaną datę i godzinę spotkania, a także jego cel. Jeżeli jedna wizyta ma dotyczyć dwóch rodzajów spraw, istnieje prawdopodobieństwo konieczności rezerwacji dwóch terminów. Podany przez ZUS Białystok telefon służy jedynie do rezerwacji terminu wizyty.

Telefon: 523 418 126

ZUS infolinia Bydgoszcz

Poza numerami kontaktowymi bezpośrednio do placówki dostępna jest również infolinia ZUS Bydgoszcz. Połączenia nie są obsługiwane bezpośrednio przez pracowników. Mimo wszystko warto korzystać z tej opcji, obsługujący połączenia konsultanci telefoniczni infolinii ZUS posiadają szeroką wiedzę na tematy realizowane w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, również w Oddziale ZUS w Bydgoszczy.

Numer infolinii ZUS Bydgoszcz: 22 560 16 00

ZUS Konopnickiej Bydgoszcz

ZUS Bydgoszcz jest głównym oddziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w stosunku do pozostałych oddziałów ZUS zlokalizowanych w mieście. Oddział mieści się przy ulicy Marii Konopnickiej 18a, która jest oddalona od centrum miasta o kilka przecznic. Obecnie ZUS Bydgoszcz rozwinął się w pełnoprawną placówkę o doskonałej pracy. W tym miejscu petenci mogą zrealizować wiele usług, w tym świadczenia emerytalne i ubezpieczenia.

Oddział ZUS Bydgoszcz załatwia formalności związane z emeryturami, a także świadczeniami i ubezpieczeniami. Warto wiedzieć, że w tej placówce można załatwić wiele ważnych spraw. ZUS Bydgoszcz Konopnickiej oferuje swoim klientom i osobom zainteresowanym szeroki zakres usług, w tym wiele bezpłatnych wniosków, które można złożyć online.

Adres: ul. M. Konopnickiej 18a, 85-124 Bydgoszcz 

ZUS Świętej Trójcy Bydgoszcz

Ważną informacją która bezpośrednio dotyczy korespondencji listownej ZUS w Bydgoszczy jest adres korespondencyjny placówki. Aktualnie ZUS Bydgoszcz kontakt prowadzi głównie listownie. Należy pamiętać, aby kopertę zaadresować na poniższy adres.

Adres: ul. Świętej Trójcy 33, 85-224 Bydgoszcz

ZUS Bydgoszcz Fordon

Mieszkańcy dzielnicy Fordon w Bydgoszczy obsługiwani są w jednostce ZUS przy ulicy Andersena 6. Dodatkowo w tej siedzibie prowadzona jest obsługa mieszkańców osiedli Nowy Fordon, Brdyujście oraz Siernieczek.

Adres: 85-792 Bydgoszcz, ul. Andersena 6

ZUS Bydgoszcz godziny otwarcia

W każdej z wyżej wymienionych placówek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Bydgoszczy obowiązują pewne godziny obsługi interesantów. Warto wiedzieć, że ze względu na potrzeby interesantów ZUS Bydgoszcz godziny otwarcia wydłużył w poniedziałki.

Godziny obsługi klientów
poniedziałek: 8:00-17:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Godziny urzędowania
poniedziałek-piątek: 7:00-15:00

ZUS Bydgoszcz praca

Osoby dla których z powodu choroby lub niepełnosprawności niemożliwa jest praca ZUS Bydgoszcz będzie odpowiednią instytucją. W związku, iż praca w ZUS Bydgoszcz wykonywana jest przez doświadczone osoby, petent może uzyskać eksperckie wsparcie. 

Liczba wyświetleń: 3575Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS