Oddział ZUS Częstochowa

ZUS Częstochowa – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Częstochowie

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: śląskie

ZUS Częstochowa – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Częstochowie

ZUS Częstochowa telefon kontaktowy, infolinia ZUS w Częstochowie. Bezpośredni kontakt z oddziałem ZUS Częstochowa. Godziny otwarcia ZUS Częstochowa, adres.

ZUS Częstochowa telefon

Osoby zainteresowane kontaktem z ZUS Katowice, mogą skorzystać z numeru telefonu oddziału. Pracownicy instytucji są dostępni w godzinach otwarcia. ZUS Częstochowa nr telefonu udostępnia, aby odpowiedzieć na pytania petentów. Ponadto, pod numerem 22 560 16 00 dostępny jest telefon ZUS Częstochowa. Pod tym numerem można uzyskać informacje o wszystkich wybranych instytucjach w Polsce, w tym o ZUS Częstochowa. Wiadomość jest zautomatyzowana i możliwy jest kontakt z konsultantem w godzinach 7:00-18:00.

Telefon: 22 560 16 00

Warto wiedzieć, że podany telefon obowiązuje nie tylko dla osób podległych pod Oddział ZUS w Częstochowie, ale jest on przypisany dla wszystkich interesantów ZUS z całego kraju.

Niewiele osób jednak wie, że ZUS Częstochowa Dąbrowskiego telefon kontaktowy posiada w umożliwienia petentom zapowiedzenia swojej wizyty stacjonarnej. Nie jest to podany wcześniej numer infolinii. Aktualnie obsługiwany przez ZUS Częstochowa nr telefonu to 34 368 93 37. Kontaktując się z tym numerem można jedynie dokonać rezerwacji wizyty. Konsultanci telefoniczni nie są zobowiązani do udzielania informacji na temat składek, świadczeń, potrzebnych do złożenia dokumentów czy sposobów postępowania.

ZUS Częstochowa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Częstochowie są różne każdego dnia. Z pewnością ma to związek z obsługą interesantów, godziny otwarcia zostały ustalone tak, aby każdy z mieszkańców Częstochowy mógł osobiście dopełnić formalności w ZUS w Częstochowie. Aktualnie godziny otwarcia ZUS Częstochowa są takie same od wtorku do piątku, natomiast w poniedziałki urząd jest czynny o 2 godziny dłużej.

Godziny pracy ZUS Częstochowa:
poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Godziny urzędowania
poniedziałek-piątek: 7:00-15:00

ZUS Częstochowa kontakt

W związku, iż w instytucji ZUS Częstochowa praca wykonywana jest przez doświadczone osoby, bezpośredni kontakt często jest poszukiwany. Na obecną chwilę ZUS Częstochowa kontakt prowadzi jedynie telefonicznie. Podane powyżej numery kontaktowe są jedynymi jakie udostępnia instytucja.

Adres: ul. Dąbrowskiego 43/45, 42-218 Częstochowa

Adres ZUS Częstochowa dla osób skierowanych na badania lekarskie pozostaje niezmienny ul. Dąbrowskiego 43/45. Warto jednak dodać, iż kontrola lekarza orzecznika ZUS w Częstochowie przeprowadzana jest w budynku oznaczonym literami BC.

ZUS Częstochowa emerytury

Aby ustalić wysokość świadczenia emerytalnego, konieczny jest kontakt z odpowiednim wydziałem ZUSu w Częstochowie a oraz złożenie wniosku.

Przyznana kwota musi być zgodna z ogólnopolskimi normami ustalonymi przez ZUS na dany rok. Osoby zainteresowane tym tematem, powinny wiedzieć, iż oddział ZUS Częstochowa udziela informacji bezpośrednio związanych z emeryturami. Pracownicy udzielają informacji związanych z emeryturami i rentami oraz załatwiają formalności związane z różnego rodzaju dodatkami. W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Częstochowie Dział Emerytalno-Rentowy działa w tych samych godzinach co cała instytucja. Można się z nimi skontaktować pod numerem centrali.

Liczba wyświetleń: 8104Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS