Urząd Pracy Częstochowa

Powiatowy Urząd Pracy Częstochowa

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

Powiatowy Urząd Pracy Częstochowa

Uzyskaj kontakt PUP Częstochowa — telefon, adres, godziny otwarcia. Rejestracja bezrobotnych Urząd Pracy Częstochowa. Powiatowy Urząd Pracy Częstochowa oferty.

Urząd pracy Częstochowa kontakt

W Częstochowie znajduje się Powiatowy Urząd Pracy. Instytucja mieście się przy ulicy Szymanowskiego. Aktualnie Urząd Pracy Częstochowa kontakt z osobami zainteresowanymi prowadzi przez telefon. Dodatkowo warto pamiętać, że kontakt możliwy jest również poprzez pocztę e-mail.

Adres: ul. Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa
Telefon: 34 370 61 00
E-mail: kacz(at)praca.gov.pl 

Wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie, koniecznie należy podać dane kontaktowe (imie nazwisko, adres), a także temat sprawy. Jeżeli takich informacji zabraknie w zapytaniu, pracownicy PUP nie muszą udzielać odpowiedzi na zadane pytanie.

Urząd Pracy Częstochowa przyjmuje dokumenty stacjonarnie w swojej siedzibie, ale także internetowo. Jest to możliwe dzięki Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej.

Adres ePUAP: /pupczestochowa/SkrytkaESP

Urząd Pracy Częstochowa telefon

Telefon kontaktowy w PUP Częstochowa jest obsługiwany przez pracowników sekretariatu urzędu w godzinach przyjmowania interesantów. Jeżeli chodzi o bezpośredni kontakt telefoniczny z pracownikami konkretnych oddziałów w Urzędzie Pracy Częstochowa, jest on możliwy.

Centrum Aktywizacji Zawodowej Częstochowa

Telefon: 34 370 61 78

Numer prowadzi do Kierownika Centrum Aktywizacji Zawodowej w Częstochowie. Dostępne są także telefony kontaktowe do poszczególnych stanowisk. Można je uzyskać kontaktując się z centralą kierownikiem lub odwiedzając stronę PUP Częstochowa.

Gminne Centrum Pracy w Koniecpolu

Adres: ul. Rzeczna 29, 42-230 Koniecpol
Telefon: 34 355 14 12
Faks: 34 355-14-02
E-mail: kaczko(at)praca.gov.pl

W Częstochowie funkcjonuje również odział zamiejscowy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Urząd Pracy Częstochowa oferty pracy

W celu zmniejszenia bezrobocia w powiecie częstochowskim PUP gromadzi na swojej stronie aktualnie dostępne stanowiska pracy. Urząd Pracy Częstochowa oferty dla osób zainteresowanych mogą zostać w łatwy sposób przefiltrowane. Warto korzystać  z proponowanych przez Urząd Pracy w Częstochowie podczas poszukiwania zatrudnienia w powiecie Częstochowskim. Oferty pracy są dokładnie opisane przez zespół zarządzający platformą, dostępne są dane na temat wymiaru godzinowego, rodzaju umowy, a także proponowanego wynagrodzenia.

Godziny otwarcia Urzędu Pracy w Częstochowie

Instytucja działa od 7:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że obsługa interesantów w Urzędzie Pracy Częstochowa jest prowadzona od 7:20 do 14:00. W tożsamych godzinach działa Gminne Centrum Pracy w Koniecpolu.

Urząd Pracy Częstochowa rejestracja

Rejestracja jako osoba bezrobotna w Częstochowie jest możliwa w Powiatowym Urzędzie Pracy. Aby wpisanie do rejestru osób bezrobotnych zakończyło się sukcesem, należy dopełnić kilku formalności. Koniecznym jest zabranie przez interesanta dokumentu potwierdzającego tożsamość, oświadczenia, które może potwierdzić miejsca zameldowania, świadectwa ukończenia szkoły, a także dokumenty zaświadczające o ukończeniu kursów czy szkoleń. Konieczne jest również dostarczenie świadectw pracy oraz jeżeli dotyczą oświadczenia lekarskie stwierdzające przeciwskazania do wykonywania określonych grup prac. Urząd Pracy Częstochowa dokonuje rejestracji bezrobotnych stacjonarnie oraz online. Wszystkie dodatkowe informacje w temacie rejestracji osób bezrobotnych w Częstochowie można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z instytucją.

Liczba wyświetleń: 1912Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS