Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski – Gmina Aleksandrów Kujawski

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski – Gmina Aleksandrów Kujawski

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Aleksandrowie Kujawskim. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Aleksandrowa Kujawskiego.

Urząd Gminy w Aleksandrowie Kujawskim kontakt

Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Aleksandrowie Kujawskim można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Aleksandrowie Kujawskim

Kontakt w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie Kujawskim można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Aleksandrowie Kujawskim nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski

Adres: Juliusza Słowackiego 12, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Telefon: 54 282 20 59,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Aleksandrów Kujawski Urząd Gminy

Urząd Gminy Aleksandrowie Kujawskim to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

W kontekście administracji lokalnej Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski jest jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi lub burmistrzowi gminy Aleksandrowa Kujawskiego podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację zadań gminy Aleksandrów Kujawski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Placówkę Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski tworzą wydziały wewnętrzne, a także komórki organizacyjne. Każda z jednostek Urzędu Gminy Aleksandrowa Kujawskiego posiada indywidualne zadania.

Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Aleksandrowa Kujawskiego podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Aleksandrowa Kujawskiego zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Aleksandrowie Kujawskim znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Aleksandrowa Kujawskiego udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski

Liczba wyświetleń: 402Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS