Urząd Gminy Bielsk Podlaski – Gmina Bielsk Podlaski

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Bielsk Podlaski dostępny na stronie internetowej. Gmina Bielsk Podlaski Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Kontakt Urząd Gminy Bielsk Podlaski

Adres: Mikołaja Kopernika 1, 17-100 Bielsk Podlaski

Telefon: 85 731 81 88,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Bielsk Podlaski

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Bielsk Podlaski

Urząd Gminy Bielsk Podlaski jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Bielsku Podlaskim. Urząd Gminy Bielsk Podlaski jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Bielska Podlaskiego?

Możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy w Bielsku Podlaskim jest dostępna po sprawdzeniu danych kontaktowych zapisanych powyżej. Zaleca się korzystanie z kontaktu zdalnego, takiego jak telefon, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Bielsku Podlaskim. Kontakt z Urzędem Gminy Bielsk Podlaski jest możliwy poprzez wymienione powyżej kanały kontaktowe.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bielska Podlaskiego

Chcąc osobiście odwiedzić Urząd Gminy w Bielsku Podlaskim, warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia. Urząd Gminy Bielsk Podlaski to instytucja rządowa wiec godziny jej otwarcia są standardowe. Aby uzyskać informacje dotyczące godzin otwarcia Urzędu Gminy w Bielsku Podlaskim, można również skontaktować się telefonicznie z obsługą klienta w placówce.

Wydziały Urzędu Gminy Bielska Podlaskiego

W Urzędzie Gminy Bielska Podlaskiego istnieje kilka wydziałów, które zajmują się różnymi dziedzinami. Każdy z tych wydziałów ma swoje specjalne zadania i zajmuje się określonymi sprawami. Na przykład, w Urzędzie Gminy Bielska Podlaskiego znajduje się Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Poza tym Urząd Gminy Bielska Podlaskiego ma również Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi, oraz Wydział Ochrony Środowiska, który zajmuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska w jednostce jaką jest gmina Bielsk Podlaski.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Bielska Podlaskiego

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Bielska Podlaskiego to jedno z najważniejszych miejsc, do którego mieszkańcy zgłaszają się w celu załatwienia spraw związanych z prawem jazdy i pojazdami. Na tym wydziale można załatwić formalności związane z uzyskaniem numeru PKK, odbiorem dokumentu prawa jazdy, rejestracją pojazdu, odbiorem tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Bielska Podlaskiego obsługuje swoich klientów w godzinach pracy placówki.

Mapa Urząd Gminy Bielsk Podlaski

Liczba wyświetleń: 24Wyszukaj dodatkowe informacje: