Urząd Gminy Bolesławiec – Gmina Bolesławiec

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Bolesławiec. Kontakt z Urzędem Gminy w Bolesławcu telefonicznie, mailowo. Gmina Bolesławiec godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Bolesławiec

Adres: Teatralna 1A, 59-700 Bolesławiec

Telefon: 75 732 32 21,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Bolesławiec

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Bolesławiec – Urząd Gminy w Bolesławcu

Urząd Gminy w Bolesławcu jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i jej mieszkańców. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Bolesławca oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Bolesławca

Jeśli chcesz skontaktować się z Urzędem Gminy w Bolesławcu, warto poszukać informacji kontaktowych na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Z powodu obecnej sytuacji można skorzystać z kontaktu zdalnego za pośrednictwem telefonu, e-maila lub innych dostępnych form komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz załatwić sprawę, możesz udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bolesławca

Aby dowiedzieć się, kiedy jest otwarty Urząd Gminy w Bolesławcu, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu, na której publikowane są aktualne godziny otwarcia. Zaleca się również potwierdzenie, czy urząd będzie otwarty w planowanym terminie przed wizytą.

Wydziały Urzędu Gminy Bolesławca

W Urzędzie Gminy w Bolesławcu istnieją różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalne zadania i zajmuje się różnymi sprawami. Na przykład, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Bolesławcu zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami, Wydział Nieruchomości zarządza nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych wydziałów Urzędu Gminy Bolesławiec ma swoje unikalne zadania i celem jest pomaganie mieszkańcom i dbanie o ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Bolesławca

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Bolesławca to miejsce, gdzie mieszkańcy mogą załatwić różnego rodzaju formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału pomagają w sprawach takich jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego.

Mapa Urząd Gminy Bolesławiec

Liczba wyświetleń: 25Wyszukaj dodatkowe informacje: