Urząd Gminy Buczek – Gmina Buczek

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Buczek – Gmina Buczek

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Buczek, telefon, numer. Urząd Gminy Buczek godziny otwarcia. Wydziały w Urzędzie Gminy w Buczek.

Urząd Gminy w Buczek kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Buczek udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Buczek kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Buczek można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Buczek jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Buczek, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Buczek możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Buczek

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Buczek są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Buczek, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Buczek jest otwarty. Urząd Gminy Buczek godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Buczek jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Kontakt Urząd Gminy Buczek

Adres: ul. Główna 20, 98-113 Buczek

Telefon: 43 677 40 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Buczek:

 • poniedziałek: 8:00-16:00
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa: 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-15:30
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Buczek

Urząd Gminy w Buczek jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Buczek, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Buczek to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Buczek stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Buczek odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Buczek wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Buczek realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Urząd Gminy Buczek wydziały

Urząd Gminy Buczek pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Buczek wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Buczek mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Buczek
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Buczek
 • Wydział Edukacji Gminy Buczek
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Buczek

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Buczek ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Buczek

Liczba wyświetleń: 179Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS