Urząd Gminy Chełmża – Gmina Chełmża

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Chełmża – Gmina Chełmża

Kontakt Urząd Gminy Chełmża - zobacz, jak skontaktować się z Gminą Chełmża. Telefony Urzędu Gminy w Chełmży, numery kontaktowe. Urząd Gminy Chełmża kontakt.

Urząd Gminy Chełmża kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Chełmża można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Chełmży. Telefoniczny kontakt z Gminą Chełmża pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Chełmża kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Chełmży

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Chełmża są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Chełmża godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Chełmży.

Kontakt Urząd Gminy Chełmża

Adres: Wodna 2, 87-140 Chełmża

Telefon: 56 675 60 76,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Chełmża:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Chełmża

Urząd Gminy Chełmża jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Chełmży. Urząd Gminy Chełmża jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Chełmży znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Chełmża, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Chełmży pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Chełmża jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Chełmża powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Chełmży natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Chełmży.

Urząd Gminy Chełmża druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Chełmża udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Chełmży. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Chełmża przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Chełmża

Liczba wyświetleń: 313Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS