Urząd Gminy Daszyna – Gmina Daszyna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Daszyna – Gmina Daszyna

Urząd Gminy Daszyna dane kontaktowe i godziny otwarcia. Skontaktuj się z Urzędem Gminy Daszyna telefonicznie, mailowo lub osobiście. Gmina Daszyna adres.

Urząd Gminy w Daszynie kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Daszynie korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Daszyna kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Daszynie. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Daszyna jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Daszyna kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Daszyna możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Daszyna godziny otwarcia

Urząd Gminy Daszyna jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Daszynie. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Daszynie. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Daszyna

Adres: Daszyna 34A, 99-107 Daszyna

Telefon: 24 357 10 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Daszyna:

  • Poniedziałek 7:15-15:15
  • Wtorek 7:15-15:15
  • Środa 7:30-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-15:15

Gmina Daszyna

Urząd Gminy w Daszynie to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Daszyny, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Daszyny odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Daszyny to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Wydziały Urzędu Gminy Daszyny

Urząd Gminy Daszyna to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Daszyna został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Daszyny

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Daszyny, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Daszyna

Liczba wyświetleń: 199Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS