Urząd Gminy Dębica – Gmina Dębica

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Dębica – Gmina Dębica

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Dębicy — telefon, e-mail, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Dębica. Sprawy do załatwienia w Urzędzie Gminy Dębica.

Kontakt z Urzędem Gminy Dębicy

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Dębicy, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Dębicy kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Dębicy jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Dębica godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Dębicy warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Dębicy obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Dębicy jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Dębica

Adres: Stefana Batorego 13, 39-200 Dębica

Telefon: 14 680 33 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Dębica:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Dębica

Urząd Gminy Dębica to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z gminą Dębica. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach otwarcia, sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami UG Dębica oraz sprawach, które można załatwić w Urzędzie Gminy Dębica. Urząd Gminy w Dębicy pełni funkcję instytucji publicznej, której zadaniem jest efektywne zarządzanie i działanie na rzecz dobra społeczności lokalnej oraz jej rozwoju. Warto podkreślić, że Urząd Gminy Dębica jest zorganizowany wewnętrznie na mniejsze sekcje, co ułatwia organizację pracy. Osoby odwiedzające Urząd Gminy Dębica powinny być świadome, do którego wydziału należy zwrócić się w zależności od rodzaju sprawy. Na przykład, kwestie związane z prawem jazdy lub rejestracją pojazdów są realizowane przez Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Dębicy. Natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Dębicy.

Działania podejmowane przez Urząd Gminy Dębica mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz stymulowanie rozwoju lokalnej społeczności. Dzięki skoordynowanym wysiłkom i efektywnemu zarządzaniu, Urząd Gminy Dębica odgrywa istotną rolę w kształtowaniu przyszłości gminy oraz spełnianiu potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy w Dębicy wydziały

Urzędem Gminy Dębicy zarządza kilka wydziałów, które zostały odpowiednio podzielone ze względu na prowadzone przez nie sprawy. Do wydziałów Urzędu Gminy Dębicy zaliczają się m.in.: Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Dębicy

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Dębicy jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców. To tutaj można załatwić formalności związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odbiór dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach pracy Urzędu Gminy Dębicy, a mieszkańcy mają możliwość skontaktowania się z wydziałem bezpośrednio.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Dębicy to również miejsce, w którym można dokonać rejestracji pojazdu, odebrać gotowe tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Jednak warto pamiętać, że szybka realizacja spraw w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Dębicy jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Ważne jest również sprawdzenie, czy w placówce działa biletowy system kolejkowy, aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce.

Mapa Urząd Gminy Dębica

Liczba wyświetleń: 318Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS