Urząd Gminy Dobryszyce – Gmina Dobryszyce

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Dobryszyce – Gmina Dobryszyce

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Dobryszyce dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Dobryszycach. Pomoc od Urzędu Gminy w Dobryszycach.

Kontakt z Urzędem Gminy Dobryszyc

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Dobryszycach, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Dobryszyc prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Dobryszyc jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Dobryszyc udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Dobryszyce godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Dobryszyc warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Dobryszyc obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Dobryszyc jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Dobryszyce jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Dobryszyc, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Kontakt Urząd Gminy Dobryszyce

Adres: Wolności 8, 97-505 Dobryszyce

Telefon: 44 681 11 93,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Dobryszyce:

  • Poniedziałek 7:30-16:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Dobryszyce

Urząd Gminy w Dobryszycach to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Dobryszyc, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Dobryszyc odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Dobryszyc to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Dobryszyce Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Dobryszyce. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Dobryszyce. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Dobryszyce jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Dobryszyce.

Mapa Urząd Gminy Dobryszyce

Liczba wyświetleń: 241Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS