Urząd Gminy Gidle – Gmina Gidle

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Gidle – Gmina Gidle

Urząd Gminy Gidle kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Gidle. Wydziały Urzędu Gminy Gidel.

Urząd Gminy Gidle kontakt

Urząd Gminy Gidle umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Gidle pozwala również mieszkańcom Gidel, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Gidle kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Gidle godziny otwarcia

W Gidlach Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Gidle sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Gidel, Urząd Gminy Gidel godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Gminy Gidle

Adres: Pławińska 22, 97-540 Gidle

Telefon: 34 32 72 027,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Gidle:

  • Poniedziałek 7:15-15:15
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-15:15

Gmina Gidle

Urząd Gminy Gidle to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Gidle oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Gidlach mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Gidle – Urząd Gminy Gidle – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Gidel podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Gidel, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Gidle mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Gidel telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Wydziały Urzędu Gminy Gidel

W ramach Urzędu Gminy Gidel dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Gidel

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Gidel, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Gidel można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Gidle

Liczba wyświetleń: 220Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS