Urząd Gminy Gorzkowice – Gmina Gorzkowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy w Gorzkowicach – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Gorzkowice. Metody kontaktu z UG Gorzkowice – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Gorzkowice.

Kontakt Urząd Gminy Gorzkowice

Adres: Szkolna 3, 97-350 Gorzkowice

Telefon: 44 681 80 06,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Gorzkowice

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 08:00-16:00
  • wtorek 07:00-15:00
  • środa 07:00-15:00
  • czwartek 07:00-15:00
  • piątek 07:00-15:00

Gmina Gorzkowice

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy Gorzkowice można załatwić wiele spraw związanych z gminą, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia oraz kontakt z poszczególnymi wydziałami Urzędu Gminy Gorzkowice. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy gminy Gorzkowice mogą uzyskać pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wybranych kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy w Gorzkowicach kontakt

Urząd Gminy Gorzkowice kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Gorzkowicach można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Gorzkowicach, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Gorzkowicach zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Gorzkowicach w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Gorzkowicach

Urząd Gminy Gorzkowice godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Gorzkowice można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Gorzkowicach zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Urząd Gminy Gorzkowice wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Gorzkowic wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Gorzkowice wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Gorzkowice odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Gorzkowice odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Gorzkowice. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Gorzkowice przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Gorzkowice

Liczba wyświetleń: 134Wyszukaj dodatkowe informacje: