Urząd Gminy Grabów nad Pilicą – Gmina Grabów nad Pilicą

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Grabów nad Pilicą. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Grabów nad Pilicą.

Kontakt Urząd Gminy Grabów nad Pilicą

Adres: Kazimierza Pułaskiego 51, 26-902 Grabów nad Pilicą

Telefon: 48 662 70 35,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Grabów nad Pilicą

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Grabów nad Pilicą

Urząd Gminy Grabów nad Pilicą to instytucja publiczna, zajmująca się sprawami związanymi z gminą Grabów nad Pilicą. Na stronie dostępne są godziny otwarcia, sposoby kontaktu z wydziałami oraz informacje o realizowanych sprawach. Gmina Grabów nad Pilicą obsługiwana przez Urząd Gminy Grabów nad Pilicą zajmuje się także dysponowaniem przydzielonym jej budżetem.

Urząd Gminy w Grabów nad Pilicą kontakt

Urząd Gminy Grabów nad Pilicą kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Grabów nad Pilicą można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Grabów nad Pilicą, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Grabów nad Pilicą zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Grabów nad Pilicą w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Grabów nad Pilicą

Urząd Gminy Grabów nad Pilicą godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Grabów nad Pilicą można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Grabów nad Pilicą zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Urząd Gminy Grabów nad Pilicą podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości do Urzędu Gminy Grabów nad Pilicą mają obowiązek odprowadzić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne, które są:

  • właścicielami obiektów budowlanych lub też nieruchomości,
  • użytkownikami wieczystych gruntów,
  • posiadaczami samoistnych obiektów budowlanych lub nieruchomości,
  • posiadaczami nieruchomości lub ich części, lub też obiektów budowlanych lub ich części, które stanowią własność jednostki samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa.

W placówce jaką jest Urząd Gminy Grabów nad Pilicą podatek od nieruchomości można zapłacić w kasie, a także online przelewem na numer konta Urzędu Gminy w Grabów nad Pilicą.

Urząd Gminy Grabów nad Pilicą dowody osobiste

Aby złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Grabów nad Pilicą, należy dostarczyć odpowiednie dokumenty oraz fotografię w kolorze spełniającą wymagania. W przypadku gdy o dowód osobisty stara się osoba niepełnoletnia wypełnić wniosek muszą rodzice lub też opiekunowie prawni. Urząd Gminy Grabów nad Pilicą dowód osobisty wydaje zwykle po 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Grabów nad Pilicą

Liczba wyświetleń: 56Wyszukaj dodatkowe informacje: