Urząd Gminy Inowłódz – Gmina Inowłódz

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Inowłodzu – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Inowłódz. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Inowłódz?

Kontakt Urząd Gminy Inowłódz

Adres: S. Czarnieckiego, Spalska 2, 97-215 Inowłódz

Telefon: 44 710 12 33,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Inowłódz

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Inowłódz

Urząd Gminy w Inowłodzu jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Inowłodza, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Inowłodza odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Inowłodza wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Inowłodza realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Kontakt Inowłódz Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Inowłódz jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Inowłodzu? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Inowłodza. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Inowłódz godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Inowłódz kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Inowłódz telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Inowłódz jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Inowłodzu jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Inowłódz telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Inowłodza, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Wydziały Urzędu Gminy Inowłodza

W ramach Urzędu Gminy Inowłodza dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Inowłodza

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Inowłodza, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Inowłodza można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Inowłódz

Liczba wyświetleń: 34Wyszukaj dodatkowe informacje: