Urząd Gminy Inowłódz – Gmina Inowłódz

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Inowłódz – Gmina Inowłódz

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Inowłodzu – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Inowłódz. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Inowłódz?

Kontakt Inowłódz Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Inowłódz jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Inowłodzu? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Inowłodza. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Inowłódz godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Inowłódz kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Inowłódz telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Inowłódz jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Inowłodzu jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Inowłódz telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Inowłodza, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Inowłódz

Adres: S. Czarnieckiego, Spalska 2, 97-215 Inowłódz

Telefon: 44 710 12 33,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Inowłódz:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Inowłódz

Urząd Gminy w Inowłodzu jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Inowłodza, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Inowłódz to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Inowłódz stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Inowłodza odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Inowłodza wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Inowłodza realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Wydziały Urzędu Gminy Inowłodza

W ramach Urzędu Gminy Inowłodza dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Inowłodza

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Inowłodza, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Inowłodza można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Inowłódz

Liczba wyświetleń: 247Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS