Urząd Gminy Kłodzko – Gmina Kłodzko

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Kłodzko – Gmina Kłodzko

Urząd Gminy w Kłodzku aktualne godziny otwarcia. Gmina Kłodzko kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Kłodzka.

Urząd Gminy w Kłodzku kontakt

Urząd Gminy Kłodzko kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Kłodzku można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Kłodzku, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Kłodzku zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Kłodzku w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kłodzku

Urząd Gminy Kłodzko godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Kłodzko można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Kłodzku zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Gminy Kłodzko

Adres: Okrzei 8A, 57-300 Kłodzko

Telefon: 74 647 41 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kłodzko:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Kłodzko

Urząd Gminy Kłodzko to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Kłodzko oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Kłodzku mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Kłodzko – Urząd Gminy Kłodzko – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Kłodzka podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Kłodzka, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Kłodzko mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Kłodzka telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Wydziały Urzędu Gminy Kłodzka

Urząd Gminy Kłodzko to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Kłodzko został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kłodzka

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Kłodzka, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Kłodzko

Liczba wyświetleń: 532Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS