Urząd Gminy Koło – Gmina Koło

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Koło – Gmina Koło

Urząd Gminy w Kole – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Koło. Metody kontaktu z UG Koło – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Koło.

Kontakt z Urzędem Gminy Koła

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Kole, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Koła kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Koła jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Koło godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Koła warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Koła obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Koła jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Koło

Adres: Henryka Sienkiewicza 23, 62-600 Koło

Telefon: 63 272 01 66,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Koło:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Koło

Urząd Gminy Koło to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Koło, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Koło zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Koło. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Koło mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Koło odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Koło składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Koła mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Kole to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Koło wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Koła wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Koło wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Koło odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Koło odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Koło. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Koło przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Koło

Liczba wyświetleń: 149Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS