Urząd Gminy Ksawerów – Gmina Ksawerów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Ksawerów – Gmina Ksawerów

Urząd Gminy Ksawerów - centrum administracyjne w Ksawerowie. Gmina Ksawerów kontakt dla petentów. Telefony w Urzędzie Gminy Ksawerowa, godziny otwarcia, adres.

Urząd Gminy w Ksawerowie kontakt

Urząd Gminy Ksawerów kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Ksawerowie można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Ksawerowie, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Ksawerowie zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Ksawerowie w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Ksawerowie

Urząd Gminy Ksawerów godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Ksawerów można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Ksawerowie zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Gminy Ksawerów

Adres: Kościuszki 3H, 95-054 Ksawerów

Telefon: 42 213 80 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Ksawerów:

  • poniedziałek 07:30-17:00
  • wtorek 07:30-15:30
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-14:00

Gmina Ksawerów

W placówce jaką jest Urząd Gminy Ksawerów można załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Ksawerów, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdów. Zgłoszenie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach również realizowane jest w Urzędzie Gminy Ksawerowa.

W celu skutecznego zarządzania i organizacji, Urząd Gminy Ksawerów został podzielony na różne wydziały i sekcje, z których każdy pełni określone funkcje. Na przykład, Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej gminy Ksawerowa zajmuje się nadzorem nad gospodarką odpadami, ochroną środowiska naturalnego oraz utrzymaniem czystości i porządku w gminie. Natomiast Wydział Promocji i Rozwoju Gospodarczego prowadzi działania mające na celu promocję gminy Ksawerowa jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania oraz wspiera lokalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy i rozwijaniu działalności. Dodatkowo Urząd Gminy Ksawerów angażuje się w organizację wydarzeń kulturalnych i społecznych, takich jak festiwale, targi czy koncerty, które mają na celu budowanie więzi społecznych i wzmacnianie tożsamości lokalnej społeczności.

Urząd Gminy Ksawerów druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Ksawerów udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Ksawerowie. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Ksawerów przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Ksawerów

Liczba wyświetleń: 341Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS