Urząd Gminy Ksawerów – Gmina Ksawerów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Ksawerów - centrum administracyjne w Ksawerowie. Gmina Ksawerów kontakt dla petentów. Telefony w Urzędzie Gminy Ksawerowa, godziny otwarcia, adres.

Kontakt Urząd Gminy Ksawerów

Adres: Kościuszki 3H, 95-054 Ksawerów

Telefon: 42 213 80 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Ksawerów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 07:30-17:00
  • wtorek 07:30-15:30
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-14:00

Gmina Ksawerów

W placówce jaką jest Urząd Gminy Ksawerów można załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Ksawerów, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdów. Zgłoszenie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach również realizowane jest w Urzędzie Gminy Ksawerowa.

Urząd Gminy w Ksawerowie kontakt

Urząd Gminy Ksawerów kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Ksawerowie można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Ksawerowie, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Ksawerowie zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Ksawerowie w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Ksawerowie

Urząd Gminy Ksawerów godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Ksawerów można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Ksawerowie zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Urząd Gminy Ksawerów druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Ksawerów udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Ksawerowie. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Ksawerów przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Ksawerów

Liczba wyświetleń: 71Wyszukaj dodatkowe informacje: