Urząd Gminy Lipce Reymontowskie – Gmina Lipce Reymontowskie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Lipce Reymontowskie – Gmina Lipce Reymontowskie

Gmina Lipce Reymontowskie kontakt dla mieszkańców Lipce Reymontowskie. Numery telefonu Urzędu Gminy Lipce Reymontowskie. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lipce Reymontowskie.

Urząd Gminy w Lipce Reymontowskie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Lipce Reymontowskie należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Lipce Reymontowskie kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Lipce Reymontowskie, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Lipce Reymontowskie, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Lipce Reymontowskie.

Urząd Gminy Lipce Reymontowskie godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Lipce Reymontowskie są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Lipce Reymontowskie nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Lipce Reymontowskie są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Lipce Reymontowskie nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Lipce Reymontowskie

Adres: ul. Reymonta 24, 96-127 Lipce Reymontowskie

Telefon: 46 831 61 66, 46 831 61 97

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lipce Reymontowskie:

  • poniedziałek: 8:00-16:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 8:00-18:00
  • czwartek: 8:00-16:00
  • piątek: 8:00-14:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Lipce Reymontowskie

Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców Lipce Reymontowskie. W Urzędzie Gminy Lipce Reymontowskie mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z administracją publiczną. Jednym z najczęstszych powodów dla którego UG Lipce Reymontowskie jest odwiedzany to wydawanie dowodów osobistych oraz dokumentów prawa jazdy. Urząd Gminy Lipce Reymontowskie pełni istotną funkcję koordynacji różnorodnych działań i projektów, które mają na celu rozwój gminy. Duże znaczenie przywiązuje się do inwestycji w infrastrukturę, takiej jak modernizacja sieci wodociągowej, rozbudowa dróg czy tworzenie nowych miejsc rekreacyjnych, takich jak boiska sportowe czy place zabaw. Dodatkowo Urząd Gminy Lipce Reymontowskie angażuje się w usprawnianie transportu publicznego poprzez inicjowanie projektów związanych z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

Aby zapewnić skuteczne zarządzanie, Urząd Gminy Lipce Reymontowskie został podzielony na różne wydziały, z których każdy odpowiada za konkretne dziedziny działalności. Przykładowo, Wydział Komunikacji gminy Lipce Reymontowskie jest odpowiedzialny za sprawy związane z transportem, takie jak rejestracja pojazdów czy wydawanie dokumentów dotyczących prawa jazdy. Dla wygody mieszkańców, Urząd Gminy Lipce Reymontowskie umożliwia realizację wielu formalności online, co ułatwia i przyspiesza proces załatwiania administracyjnych zadań związanych z komunikacją i transportem.

Urząd Gminy Lipce Reymontowskie Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Lipce Reymontowskie podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Lipce Reymontowskie zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Lipce Reymontowskie Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Lipce Reymontowskie znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Lipce Reymontowskie udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Lipce Reymontowskie

Liczba wyświetleń: 153Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS