Urząd Gminy Lipno – Gmina Lipno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lipnie dostępne na stronie. Gmina Lipno dane kontaktowe, wydziały UG Lipno.

Kontakt Urząd Gminy Lipno

Adres: Adama Mickiewicza 29, 87-600 Lipno

Telefon: 54 287 20 48,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lipno

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:30-16:30
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Gmina Lipno

Urząd Gminy Lipno to instytucja publiczna, zajmująca się sprawami związanymi z gminą Lipno. Na stronie dostępne są godziny otwarcia, sposoby kontaktu z wydziałami oraz informacje o realizowanych sprawach. Gmina Lipno obsługiwana przez Urząd Gminy Lipna zajmuje się także dysponowaniem przydzielonym jej budżetem.

Kontakt z Urzędem Gminy Lipna

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Lipnie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Lipna kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Lipna jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Lipno godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Lipna są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Lipna obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Lipna

W Urzędzie Gminy w Lipnie istnieją różne działy wewnętrzne, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Na przykład, jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami. Podział Urzędu Gminy Lipna na wydziały znacznie przyśpieszył obsługę petentów. 

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Lipna

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Lipna to jedno z miejsc, gdzie mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w sprawach związanych z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału zajmują się różnymi formalnościami, takimi jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Lipno

Liczba wyświetleń: 17Wyszukaj dodatkowe informacje: