Urząd Gminy Łowicz – Gmina Łowicz

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Łowicz – Gmina Łowicz

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Łowicz dla mieszkańców Gminy Łowicz. Wydziały Urzędu Gminy Łowicz – dowód osobisty, prawo jazdy.

Urząd Gminy Łowicz kontakt

Urząd Gminy Łowicz na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Łowiczu można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Łowicz kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Łowicz godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Łowiczu są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Łowicz jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Łowicz jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Łowicz są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Łowicz.

Kontakt Urząd Gminy Łowicz

Adres: Długa 12, 99-400 Łowicz

Telefon: 46 830 26 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Łowicz:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Łowicz

Urząd Gminy w Łowiczu jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Łowicz, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Łowicz to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Łowicz stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Łowicz odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Łowicz wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Łowicz realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Łowicz

Urząd Gminy w Łowiczu składa się z kilku wydziałów, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Dla przykładu, w Urzędzie Gminy w Łowiczu dostępny jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Inny ważny wydział to Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi w gminie Łowicz czy Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Łowicz

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Łowicz mieszkańcy mogą załatwić formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. W tym miejscu można zrealizować sprawy takie jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. W jednostce wewnętrznej jaką jest Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Łowicz, pracują wyspecjalizowani pracownicy którzy są w stanie udzielić petentom potrzebnego wsparcia.

Mapa Urząd Gminy Łowicz

Liczba wyświetleń: 458Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS