Urząd Gminy Maków – Gmina Maków

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Maków – zobacz wydziały w Urzędzie Gminy Maków. Kontakt z UG w Makowie przez telefon i online. Gmina Maków godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Maków

Adres: Akacjowa 2A, 96-124 Maków

Telefon: 46 831 20 17,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Maków

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-14:00

Gmina Maków

Urząd Gminy Maków jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Maków mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Maków. Udając się do UG Makowa, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych.

Urząd Gminy w Makowie kontakt

Urząd Gminy Maków umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Makowie można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Maków kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Makowie

Kontakt w Urzędzie Gminy w Makowie można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Maków jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Makowie nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Urząd Gminy Maków wydziały

Urząd Gminy Maków pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Maków wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Makowie mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

  • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Makowa
  • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Makowie
  • Wydział Edukacji Gminy Maków
  • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Makowie

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Maków ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Maków

Liczba wyświetleń: 32Wyszukaj dodatkowe informacje: