Urząd Gminy Malbork – Gmina Malbork

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Malbork – Gmina Malbork

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Malborku dostępne na stronie. Gmina Malbork dane kontaktowe, wydziały UG Malbork.

Kontakt Malbork Urząd Gminy

Osoby chętne skontaktować się z Urzędem Gminy w Malborku mogą to zrobić na wiele sposobów. Przede wszystkim, najprostszym sposobem będzie odwiedzenie siedziby Urzędu Gminy w Malborku, co ułatwi realizację wielu spraw. Dodatkowo w celu kontaktowym, mieszkańcy mają także do wyboru pocztę elektroniczną i numer telefonu. Wiele urzędów, w tym Urząd Gminy Malbork kontakt prowadzi również poprzez platformę ePUAP. Bez względu na sposób kontaktu, Urząd Gminy w Malborku jest otwarty na zgłaszane przez mieszkańców problemy oraz renowacje.

Urząd Gminy Malbork telefon

Kontakt telefoniczny jest szybkim i wygodnym sposobem na skontaktowanie się z wieloma urzędami w tym z Urzędem Gminy w Malborku. Dzwoniąc na podany powyżej numer Urzędu Gminy Malborka, można uzyskać informacje na temat godzin otwarcia czy dostępnych usług. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Malborku jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości zjawić się w placówce osobiście. Trzeba pamiętać, że Urząd Gminy Malbork telefon obsługuje w czasie godzin działania placówki.

Kontakt Urząd Gminy Malbork

Adres: Ceglana 7, 82-200 Malbork

Telefon: 55 647 28 07,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Malbork:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Malbork

Urząd Gminy Malbork jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Malborku. Urząd Gminy Malbork jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Malborka znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Malbork, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Malborku pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Malbork jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Malbork powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Malborka natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Malborku.

Urząd Gminy Malbork gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Malbork organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Malborka. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Malborku można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Malbork.

Mapa Urząd Gminy Malbork

Liczba wyświetleń: 305Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS