Urząd Gminy Nakło nad Notecią – Gmina Nakło nad Notecią

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Nakło nad Notecią – Gmina Nakło nad Notecią

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Nakle nad Notecią dostępne na stronie. Gmina Nakło nad Notecią dane kontaktowe, wydziały UG Nakło nad Notecią.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Nakła nad Notecią

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Nakle nad Notecią, warto sprawdzić informacje kontaktowe na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Obecnie Urząd Gminy Nakło nad Notecią kontakt zdalny umożliwia za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i innych form komunikacji online. W przypadku potrzeby uzyskania bardziej szczegółowych informacji lub załatwienia sprawy można udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Nakła nad Notecią

Aby poznać godziny otwarcia Urzędu Gminy Nakła nad Notecią, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową, na której są publikowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się upewnienie się, że urząd będzie otwarty w planowanym terminie.

Kontakt Urząd Gminy Nakło nad Notecią

Adres: Księdza Piotra Skargi 7, 89-100 Nakło nad Notecią

Telefon: 52 386 79 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nakło nad Notecią:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 16:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:30

Gmina Nakło nad Notecią

W Urzędzie Gminy Nakło nad Notecią można załatwić wiele kwestii administracyjnych związanych z gminą Nakło nad Notecią, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia i sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Nakło nad Notecią to ważny punkt dla mieszkańców gminy Nakło nad Notecią, którzy potrzebują pomocy i informacji w różnych sprawach związanych z administracją lokalną.

Urząd Gminy Nakło nad Notecią odgrywa kluczową rolę w koordynowaniu różnorodnych inicjatyw i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja dróg na terenie gminy Nakło nad Notecią, poprawa transportu publicznego. Ponadto, Urząd Gminy Nakło nad Notecią angażuje się w budowę i utrzymanie ważnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy domu kultury. Aby lepiej zorganizować pracę, Urząd Gminy Nakło nad Notecią został podzielony na różne wewnętrzne wydziały i jednostki organizacyjne. W związku z tym, odwiedzający mogą być pewni, że ich sprawy zostaną przekazane do odpowiedniego wydziału. Przykładowo, Wydział Komunikacji gminy Nakło nad Notecią zajmuje się kwestiami związanymi z prawem jazdy i rejestracją pojazdów, podczas gdy wydział spraw obywatelskich obsługuje sprawy dotyczące między innymi dowodu osobistego.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Nakła nad Notecią

Urząd Gminy w Nakle nad Notecią składa się z wielu różnych działów, z których każdy zajmuje się określoną sferą działań. Przykład może stanowić Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Nakła nad Notecią, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym. Natomiast Wydział Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska Gminy Nakło nad Notecią zajmuje się różnymi kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych działów ma swoje specyficzne zadania, które pomagają mieszkańcom i zaspokajają ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Nakła nad Notecią

Jeśli występują problemy związane z pojazdami lub kwestiami prawa jazdy, warto odwiedzić Wydział Komunikacji urzędu Gminy w Nakle nad Notecią. Pracownicy tego wydziału pomagają w załatwianiu różnych formalności, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK lub odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Nakło nad Notecią

Liczba wyświetleń: 306Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS