Urząd Gminy Nowe Miasto – Gmina Nowe Miasto

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Godziny otwarcia Urząd Gminy w Nowym Mieście. Skontaktuj się telefonicznie z UG Nowe Miasto. Gmina Nowe Miasto kontakt, telefon, numer.

Kontakt Urząd Gminy Nowe Miasto

Adres: ul. Apteczna 8, 09-120 Nowe Miasto

Telefon: (23) 661 49 20, (23) 661 49 21

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nowe Miasto

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Gmina Nowe Miasto

Urząd Gminy Nowym Mieście to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Nowe Miasto jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Gminy Nowe Miasto kontakt

Urząd Gminy Nowe Miasto umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Nowe Miasto pozwala również mieszkańcom Nowego Miasta, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Nowe Miasto kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Nowe Miasto godziny otwarcia

W Nowym Mieście Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Nowe Miasto sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Nowego Miasta, Urząd Gminy Nowego Miasta godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Urząd Gminy Nowe Miasto druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Nowe Miasto udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Nowym Mieście. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Nowe Miasto przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Nowe Miasto

Liczba wyświetleń: 18Wyszukaj dodatkowe informacje: