Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce – Gmina Nowe Skalmierzyce

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce – Gmina Nowe Skalmierzyce

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Nowe Skalmierzyce. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce.

Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce kontakt

Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Najszybszym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Nowe Skalmierzyce jest forma telefoniczna. Jednak nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Gminą Nowe Skalmierzyce. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy Nowe Skalmierzyce można także wykorzystać pocztę elektroniczną. Pracownicy Urzędu Gminy Nowe Skalmierzyce, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez pocztę elektroniczną tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt z Urzędem Gminy w Nowych Skalmierzycach można także uzyskać, osobiście odwiedzając placówkę.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Nowych Skalmierzycach

Warto, jest przed kontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Nowych Skalmierzycach, w pierwszej kolejności sprawdzić godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach kontakt z Urzędem Gminy w Nowych Skalmierzycach jak i osobiste zrealizowanie formalności jest możliwe. Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców. Placówka działa we wszystkie dni robocze, oczywiście Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce w soboty oraz w niedziele nie funkcjonuje.

Kontakt Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce

Adres: Skalmierzyce, ul. Ostrowska 8, 63-460 Nowe Skalmierzyce

Telefon: 62 762 97 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce:

 • poniedziałek 8:00-17:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Gmina Nowe Skalmierzyce

Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Nowe Skalmierzyce wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Nowe Skalmierzyce, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie. W celu sprawnego funkcjonowania Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce został podzielony na różne wydziały, z których każdy pełni unikalne funkcje. Na przykład, Wydział Planowania Przestrzennego i Infrastruktury zajmuje się nadzorem nad projektami związanymi z urbanistyką, rozbudową infrastruktury oraz modernizacją terenów publicznych. Natomiast Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska skupia się na zagadnieniach związanych z utrzymaniem czystości, zarządzaniem odpadami oraz ochroną środowiska naturalnego. Pracownicy Urzędu Gminy Nowe Skalmierzyce służą pomocą i wsparciem mieszkańcom w zakresie tych różnorodnych kwestii. Wiedza i doświadczenie pracowników urzędu są nieocenione, umożliwiając skuteczne zarządzanie i realizację działań mających na celu rozwój i dobro gminy Nowe Skalmierzyce.

Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce wydziały

Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Nowych Skalmierzycach mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Nowych Skalmierzyc
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Nowych Skalmierzycach
 • Wydział Edukacji Gminy Nowe Skalmierzyce
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Nowych Skalmierzycach

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Nowe Skalmierzyce ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Nowe Skalmierzyce

Liczba wyświetleń: 339Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS