Urząd Gminy Osjaków – Gmina Osjaków

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Osjaków – Gmina Osjaków

Urząd Gminy w Osjaków - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Osjaków dostępne na stronie. Gmina Osjaków kontakt, telefon.

Kontakt z Urzędem Gminy Osjaków

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Osjaków, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Osjaków kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Osjaków jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Osjaków godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Osjaków warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Osjaków obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Osjaków jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Osjaków

Adres: ul. Targowa 26, 98-320 Osjaków

Telefon: (43) 842 33 91,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Osjaków:

  • poniedziałek: 8:00–16:00
  • wtorek: 7:30–15:30
  • środa: 7:30–15:30
  • czwartek: 7:30–15:30
  • piątek: 7:30–15:30
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Osjaków – Urząd Gminy w Osjaków

Urząd Gminy w Osjaków jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Osjaków. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Osjaków utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Osjaków oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Osjaków (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Osjaków, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Osjaków, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Osjaków Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Osjaków jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Osjaków jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Osjaków.

Urząd Gminy Osjaków druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Osjaków udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Osjaków. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Osjaków

Liczba wyświetleń: 175Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS