Urząd Gminy Polkowice – Gmina Polkowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Polkowice – Gmina Polkowice

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Polkowice. Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Polkowicach przez telefon lub pocztę elektroniczną. Gmina Polkowice wydziały, dowód osobisty.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Polkowic?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Polkowicach, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Polkowice, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Polkowice.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Polkowic

Aby udać się do Urzędu Gminy Polkowice, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Polkowice mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Polkowicach mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Kontakt Urząd Gminy Polkowice

Adres: Rynek 1, 59-100 Polkowice

Telefon: 76 847 41 07,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Polkowice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 07:30-17:00
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-14:00

Gmina Polkowice

Urząd Gminy Polkowice to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Polkowice. W Urzędzie Gminy Polkowice mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Polkowice.

Urząd Gminy Polkowice pełni ważną funkcję koordynowania różnorodnych działań i projektów, których celem jest rozwój gminy. W ramach tych działań, priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja dróg w Polkowicach, parków, a także rozwój transportu publicznego oraz budowa obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły czy przedszkola. Dlatego Urząd Gminy Polkowice odgrywa istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju lokalnej społeczności, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto zaznaczyć, że w celu lepszej organizacji pracy, Urząd Gminy Polkowice został podzielony na różne wewnętrzne wydziały i jednostki organizacyjne. W związku z tym, osoby odwiedzające ten UG Polkowice powinny być świadome, do którego wydziału należy zgłosić swoje sprawy. Na przykład, kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Polkowic, natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego czy miejsca zameldowania są obsługiwane przez Wydział Spraw Obywatelskich UG Polkowic. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Polkowice mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wspieranie rozwoju. Dzięki koordynacji działań i skutecznemu zarządzaniu, Urząd Gminy Polkowice odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy w Polkowicach wydziały

Urzędem Gminy Polkowic zarządza kilka wydziałów, które zostały odpowiednio podzielone ze względu na prowadzone przez nie sprawy. Do wydziałów Urzędu Gminy Polkowic zaliczają się m.in.: Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Polkowic

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Polkowic jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców. To tutaj można załatwić formalności związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odbiór dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach pracy Urzędu Gminy Polkowic, a mieszkańcy mają możliwość skontaktowania się z wydziałem bezpośrednio.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Polkowic to również miejsce, w którym można dokonać rejestracji pojazdu, odebrać gotowe tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Jednak warto pamiętać, że szybka realizacja spraw w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Polkowic jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Ważne jest również sprawdzenie, czy w placówce działa biletowy system kolejkowy, aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce.

Mapa Urząd Gminy Polkowice

Liczba wyświetleń: 406Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS