Urząd Gminy Rząśnia – Gmina Rząśnia

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Rząśnia – Gmina Rząśnia

Wydziały Urzędu Gminy Rząśnia. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Rząśnia. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Rząśnia oraz godziny otwarcia.

Kontakt z Urzędem Gminy Rząśni

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Rząśni, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Rząśni kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Rząśni jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Rząśnia godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Rząśni są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Rząśni obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Rząśnia

Adres: ul. 1 Maja 37, 98 - 332 Rząśnia

Telefon: 44 631 71 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Rząśnia:

 • poniedziałek 9:00-17:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Gmina Rząśnia

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Rząśnia, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Rząśnia. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Rząśnia oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Rząśnia.

Urząd Gminy Rząśnia zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Rząśni. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Rząśni, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Rząśnia tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Rząśnia dowody osobiste

Dowód osobisty jest to dokument potwierdzający tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. Zwykle Urząd Gminy Rząśnia dowód osobisty wydaje po osiągnięciu 18 roku życia, ale mogą go uzyskać również osoby niepełnoletnie. W Urzędzie Gminy w Rząśni istnieje możliwość na wyrobienie takiego dokumentu. Aby to zrobić, należy wypełnić odpowiedni wniosek oraz dostarczyć kolorową fotografię spełniającą wszystkie wymagania. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Gminy w Rząśni dokument będzie gotowy do odebrania po 30 dniach roboczych.

Urząd Gminy Rząśnia prawo jazdy

Urząd Gminy Rząśnia pozwala także na składanie wniosku o prawo jazdy. Jednak aby to zrobić, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Aby Urząd Gminy Rząśnia prawo jazdy mógł wydać konieczne będzie złożenie odpowiedniego wniosku, a także pozytywne zdanie dwóch egzaminów państwowych.

Podczas pierwszej wizycie w Urzędzie Gminy Rząśni przy złożeniu wniosku konieczne będzie również przekazanie:

 • orzeczenia lekarskiego
 • aktualnego zdjęcia
 • dowodu osobistego albo paszportu do wglądu
 • wniosku o wydanie prawa jazdy, który można uzyskać w urzędzie lub pobrać i wypełnić przed wizytą

Mapa Urząd Gminy Rząśnia

Liczba wyświetleń: 343Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS